ACTI-VITA 

Intensyvi priežiūros linija (+45) su vitaminais, stabdo ir kovoja su odos senėjimo požymiais. Itin efektyvi regeneruojanti sausos ir stresą patiriančios odos priežiūra. Unikalus „ProCGen“ kompleksas saugo odą nuo neigiamų veiksnių, kovoja su odos senėjimu ir palaiko natūralią odos drėgmę. Specialus multivitaminų kompleksas skatina medžiagų apykaitą ir ląstelių regeneraciją. Augalinis eterinių aliejų kompleksas palaiko odos elastingumą ir lankstumą.

 

PERFECT COMPLEXION MASK

DRĖKINAMOJI KAUKĖ JAUNATVIŠKAI IR GAIVIAI ODAI

Ypatinga regeneruojanti kaukė sausai ir jautriai odai. Intensyviai suteikia odai drėgmės ir užtikrina jos jaunatvišką spindesį. Giliai užpildo ir lygina odos raukšlės, bei linijas. Atkuria odos apsaugines funkcijas. Naudoti 1-2 kartus per savaitę tepant storu sluoksniu, palikti 10 min. ir nuplauti šiltu vandeniu.

48 € / 100 ml

 

TOTAL FACE LIFT PROCGEN

STANGRINAMASIS SERUMAS

Maitinantis odą aktyviųjų ingredientų koncentratas sausai ir reikliai odai. Suteikia staigų odos pakėlimą. Vitaminai ir aktyviosios sudedamosios dalys maitina odą ir suteikia jai ilgalaikio elastiškumo ir lygumo. Naudojant aplink akis sumažina jų paburkimą ir šviesina odą aplink jas. Naudoti ryte ir vakare prieš kremą.

45 € / 30 ml

 

MOISTURE LOTION PROCGEN

DRĖKINAMASIS LOSJONAS

Odą atkuriantis drėkinamasis losjonas rekomenduojamas sausai ir ypatingai sausai odai. Greitai įsigeria į odą ir suteikia jai intensyvią priežiūrą, bei pripildo ją reikalingų vitaminų kiekiu. ProCGen kompleksas sumažina linijas atsiradusias dėl odos išsausėjimo – oda tampa lygi ir švelni. Losjonas taip pat puikiai tinkamas naudojimui kaip makiažo pagrindas. 

48 € / 75 ml

 

NECK TREATMENT PROCGEN

KAKLO IR DEKOLTE ZONOS PRIEŽŪRA

Kaklo ir dekolte zonos kremas sausai ir reikliai odai. Suteikia odai ilgalaikį formavimo rezultatą ir elastiškumą. ProCGen kompleksas išlygina odą, o maitinamieji aliejai suteikia švelnumo. Kaklo ir aplink jį esančios jautrios zonos tampa optimaliai apsaugotos nuo ankstyvųjų odos senėjimo požymių. Naudoti ryte ir vakare, tepant kremą iš apačios į viršų.

 

48 € / 50 ml

 

 

ENRICHED EYE CREME PROCGEN

MAITINAMASIS PAAKIŲ KREMAS

Aukštos kokybės ir efektyvaus poveikio paakių kremas reikliai ir sausai odai. Šis praturtintas maitinamasis kremas efektyviai mažina linijų ir raukšlių atsiradimą, bei užpildo ir lygina jau susidariusias raukšles. Lygina ir apsaugo odą nuo aplinkos veiksnių, praturtintas ProCGen kompleksas kartu su vitaminais užkirs kelią odos senėjimo požymiams. 

48 € / 15 ml

 

ULTRA RICH CREME PROCGEN

TIRŠTAS IR INTENSYVUS 24H VEIKIANTIS KREMAS

Praturtintas ir intensyviai drėkinantis 24 val. poveikio kremas suteikiantis odai visapusišką priežiūrą rekomenduojamas sausai ir labai sausai odai. ProCGen kompleksas akivaizdžiai sumažina linijas ir raukšles, odos struktūra ženkliai pagerėja.

 

59 € / 50 ml


INTENSIVE ANTI-AGE HAND TREATMENT

KONCENTRUOTAS RANKŲ KREMAS

25 € / 100 ml

 

GOLD PROCGEN CREME DAY / NIGHT

YPATINGAI PRATURTINTAS DIENINIS – NAKTINIS KREMAS

110 € / 50 ml

 

 

GOLD PROCGEN SOFTENING LOTION

LOSJONAS SKAISČIAI VEIDO ODAI IR SPALVAI

49 € / 125 ml

 

GOLD PROCGEN SERUM

EFEKTYVUS NUO SENĖJIMO SAUGANTIS SERUMAS

85 € / 15 ml