APIE “MONTEIL” 

1936 metais Germaine Monteil įkūrė „Monteil“ prekės ženklą. Savo drabužių kolekciją ji papildė ir savo ženklo kosmetikos produktais. Profesionalus chemikas, Germaine vyras, palaikė žmonos idėją ir inovacijų siekimą padėdamas jai JAV pristatyti kosmetikos naujoves.Germaine Monteil paveldas yra mūsų įsipareigojimas ateičiai. 2011 metais „Monteil” įkūrė bendrą įmonę su “Brain AG”, kuri yra pirmaujanti biotechnologijų įmonė Europoje. Mūsų tikslas: kurti novatoriškus ir aukščiausios kokybės produktus. Unikalus odoje vykstančių procesų supratimas, tikslinis visų odos funkcijų supratimas ir išmanus sudedamųjų dalių derinimas, maksimalios sudedamųjų dalių koncentracijos. MONTEIL – amžinai neblėstančio grožio specialistai. Patyręs grožio salonų ir kosmetikos parduotuvių partneris, MONTEIL ženklas šiuo metu yra atstovaujamas daugiau nei 30-yje pasaulio šalių. Visų linijų pagrindinis tikslas yra jaunatviškos odos išsaugojimas kiekviename gyvenimo tarpsnyje. MONTEIL siekia užtikrinti, kad kiekviena šiuolaikinė moteris jaustųsi komfortiškai ir pasitikinčiai savo odos atžvilgiu.

 

PRIEŽASTYS, KODĖL VERTA PASITIKĖTI “MONTEIL” 

Išmanus sudedamųjų dalių derinys ir maksimalios jų koncentracijos;

Bendradarbiauja daugiau kaip 100 mokslininkų;

Produktai gaminami bendradarbiaujant su kosmetikos ir rinkodaros profesionalais;

Gamtos turtai pramoniniam naudojimui Patentuotas „BioArchive“, kurį sudaro milijonai natūralių medžiagų, mikroorganizmų, mikrobų genų ir metagenomikos bibliotekos;

Nuolatinis kokybės valdymas pagal itin aukštus standartus;

Vokiška kokybė Bendrovė vykdo pirmaujančius biotechnologinius tyrimus Glaudus ryšys su rinka nuolat bendraujant su klientais Plačios mokymo programos Gerai suformuotas produktų asortimentas su aiškiai pozicionuojamomis skirtingomis produktų linijomis Nuolatinis kokybės valdymas pagal itin aukštus standartus Jūsų partneris, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas inovacijoms bei aukščiausiai kokybei.